Časté dotazy

1. Pro koho je speed dating Nebuď labuť určený?
Seznamovací večer je určen pro všechny dospělé, kteří jsou single. Pro ty z vás, které samota ničí a měli by rádi někoho, kdo by je pohladil, pochopil a občas také třeba potěšil. Nebo pro ty, kteří se chtějí seznámit s novými lidmi.

2. Jak je to s věkovými kategoriemi?
Naše věkové kategorie jsou především orientační, abyste věděli s jak starými protějšky se zde asi tak potkáte. Samozřejmě vám nebudeme kontrolovat při vstupu občanku a zjišťovat, zda vám není o rok či dva méně nebo více.

3. Lze se přihlásit na více večerů?
Samozřejmě se můžete přihlásit, do kolika večerů chcete. Záleží jen na vaší touze, jak moc chcete někoho nového potkat. A jak moc intenzivně po seznámení toužíte.

4. Je speed dating Nebuď labuť vážně anonymní?
Speed dating Nebuď labuť je 100% anonymní. Nikdo z nás pořadatelů nemá právo vaše jakékoliv osobní údaje komukoliv sdělovat, aniž byste vy sami prostřednictvím dotazníku k tomu nedali svolení. Takže opravdu zde platí pravidlo, že všichni ostatní znají pouze vaše křestní jméno.

5. Jak dlouho je nutné před daným večer být na místě?
Dostavit se na dané místo, kde tento seznamovací večer probíhá, je dobré pár desítek minut před začátkem. Kde si v poklidu můžete objednat něco k pití, dojít si na toaletu a podobně. Pokud se dostavíte po zahájení večera, nejsme již schopni vám garantovat zařazení do zaběhnuté akce.

6. O čem se mám na schůzce bavit?
Vezměte tuto akci tak, jako obyčejné rande. Takže se bavte úplně normálně o práci, koníčcích, kamarádech, knihách … O tom, o čem se bavit, vám také napomůže náš dotazník, který každý dostane ještě před zahájením samotného večera.

7. Co si na sebe mám obléct?
Zcela jasně si tuhle otázku položí každá z žen a jistě i nemálo mužských. Oblečte se především tak, jak je vám to pohodlné. Přeci jen škrtit se celou akci v upnutých šatech, ve kterých sotva dýcháte, nepovede zcela určitě k ničemu dobrému.

8. Co když se akce nenaplní?
Nastane-li situace, že se daný termín nenaplní, budete 48 hodin předem námi kontaktování na uvedenou e-mailovou adresu o zrušení akce.

9. Lze na akci Nebuď labuť přijít, jsem-li z ciziny?
Odpověď zní ANO. Bylo by dobré mít alespoň základní znalosti češtiny. Není totiž podmínkou účastníků ovládat cizí jazyk.

10. Za jak dlouho budou známy výsledky?
Do 24 hodin zpracujeme všechny vaše odpovědi a všichni účastníci budou kontaktování. A to v případě kladných i záporných odpovědí.