Informace

Není tomu dlouho, co slovo speed dating nikdo neznal, ale dnes je tomu již naštěstí jinak. Neholduješ seznamkám, diskotékám ani žádným jiným společenským akcím? Nebo zkrátka jen není čas na to, aby ses někam vydal? Pro takové je zde speed dating Nebuď labuť, který ti se seznámením pomůže.
Říkáš si, co je to za blbost? Nebuď labuť a pojď to vyzkoušet! Od tebe potřebujeme jen krátké vyplnění osobních údajů a vše ostatní je na nás!

O co vlastně vůbec jde?

Speed dating je ve světě již dlouhou dobu populární a s mírným zpožděním se také konečně dostal k nám. Nebuď labuť ti najde věkově podobné protějšky, se kterými se dáš do řeči. Během 5 minut, které na každého máš, se dozvíš vše potřebné k tomu, aby ses mohl/a rozhodnout, zda je ti sympatický a stojí za to se s ním někdy vidět.

Máš obavy z toho, kdo tam asi bude a co si s ním budeš asi tak povídat? Žádný stres, dva dny před konáním akce totiž od nás dostaneš vyplněné dotazníky všech protějšků, kteří se akce zúčastní. To ti dá alespoň malý náhled toho, jaký ten člověk asi je.

Jak speed dating Nebuď labuť probíhá?

  • Na úvod celého večera se rozdají formuláře, kde si budeš moci o jednotlivých protějšcích zaznamenávat sympatie, antipatie a podobně.
  • Ženy, jakožto křehká stvoření, sedí u stolečků a každých 5 minut se u nich vystřídá jeden z mužů, kterého budeš mít možnost poznat.
  • U jednotlivých protějšků si během celého večera zároveň značíš, zda ho chceš poznat, nebo naopak již nikdy víc ho vidět. U vybraných pak zaškrtneš, „chci uvést kontakt“.
  • Super na tomhle seznámení je, že i když protějšek sedí naproti tobě, je tato schůzka zcela anonymní. Během večera totiž odhalíš jen své křestní jméno. Uvádět jakékoliv jiné kontakty je zde zakázáno.

Má tato akce nějaké výhody?

Má! :-)

  • Kde jinde se ti poštěstí potkat tolik věkově podobných, jistě něčím zajímavých protějšků?
  • Myslíš si, že z profilu na Facebooku či na seznamce zjistíš, zdali je daný protějšek sympatický?
  • Pokud nemáš čas na neustále randění, je tenhle večer pro tebe příležitost, jak během hodiny stihnout hned několik rande.

Máš další dotazy ohledně speed datingu Nebuď labuť?

Není ti stále jasné, jak celý večer probíhá, co všechno tě může potkat nebo zkrátka máš na srdci otázku, které zde nejsou vyslovené? Nejdříve si projdi sekci často kladených otázek a v případě, že ani zde odpověď nenajdeš, neváhej se s námi spojit! Mile rádi tvé dotazy ohledně speed datingu Nebuď labuť, objasníme na této emailové adrese: ahoj@nebudlabut.cz či za pomocí kontaktního formuláře.